KONTAKTA OSS

Välkommen att kontakta oss.

WFI AB huvudkontor

Telefon
+46 (0) 370 37 13 00

Telefonöppettider
Måndag - fredag 07:30 - 16:30.
Andra öppettider kan förekomma under sommaren och i samband med helgdagar.

E-post
Vi har flera olika mailadresser och önskar gärna att ni använder dem enligt nedan för snabbare hantering och bättre service. Tack, på förhand.

Vid kundtjänstärenden, generella frågor och frågor kring produkter, leveranser m.m. använd info@wfiab.se

Vid order och förfrågningar använd order@wfiab.se

Vid inköpsorder vänligen skicka  bekräftelse till purchase@wfiab.se

Fakturor till invoice@wfiab.se

Besöksadress
Lidängsvägen 5
335 32 Gnosjö

 

Medarbetare

Per-Johan Nilsson

FÖRSÄLJNING
SVERIGE VÄST/NORR & NORGE
perjohan@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 09
Mob: +46 (0) 70 286 62 99  

 

Lotta Carlsson 

INNESÄLJ
lotta@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 05

Filip Magnusson

FÖRSÄLJNING
SVERIGE ÖST/NORR & DANMARK
filip@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 16
Mob: +46 0) 73 273 41 00

 

Dörthe Zick

EXPORTSÄLJ
doerthe@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 17
Mob: +46 (0) 72 092 15 20

Irene Melin

PROJEKT
irene@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 03
Mob: +46 (0) 70 277 88 94

Ann-Sofi Svensson

INKÖP
fia@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 13

Thomas Lüddeckens

KONSTRUKTÖR
thomas@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 10
Mob: +46 (0) 70 399 39 60

Johan Svensson

VD/FÖRSÄLJNINGSCHEF
johan@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 06
Mob: +46 (0) 70 268 27 11

Henrik Johansson

TEKNISK ANSVARIG
henrik@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 02
Mob: +46 (0) 70 661 97 99

Per-Olof Johansson

FÖRSÄLJNING
po@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 13 00
Mob: +46 (0) 70 664 39 60

Anders Johansson

VVD/INKÖPSCHEF
anders@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 08
Mob: +46 (0) 70 524 66 99

Fredrik Jönsson

PRODUKTCHEF
fredrik@wfiab.se
Tel:+46 (0)370 37 13 22
Mob: +46 (0) 76 492 61 88

Anna Agerhall

WEBB- OCH MARKNADSANSVARIG
anna@wfiab.se
Tel:+46 (0) 370 37 13 14
Mob: +46 (0) 73 300 88 50

 

Pontus Bodevind

LAGERANSVARIG
pontus@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 07

Margareta Svensson

EKONOMICHEF
margareta@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 11
Mob: +46 (0) 70 516 17 84

 

Goran Seckovic

LAGERARBETARE/INKOMMANDE LEVERANSER
goran@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 04

Milislav Seckovic

LAGERARBETARE

Rickard Hjort

LAGERARBETARE

Zorica Pavicar

LAGERARBETARE

William Sperring

LAGERARBETARE