KONTAKTA OSS

Välkommen att kontakta oss.

WFI AB huvudkontor

Telefon
+46 (0) 370 37 13 00

Telefonöppettider
Måndag - fredag 07:30 - 16:30.
Andra öppettider kan förekomma under sommaren och i samband med helgdagar.

E-post
info@wfiab.se

Besöksadress
Lidängsvägen 5
335 32 Gnosjö

 

Medarbetare

Lotta Carlsson 

INNESÄLJ
lotta@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 05

 

Per-Johan Nilsson

FÖRSÄLJNINGSANSVARIG SKANDINAVIEN
perjohan@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 09
Mob: +46 (0) 70 286 62 99

Irene Melin

PROJEKT
irene@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 03
Mob: +46 (0) 70 277 88 94

Ann-Sofi Svensson

INKÖP
fia@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 13

Thomas Lüddeckens

KONSTRUKTÖR
thomas@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 10
Mob: +46 (0) 70 399 39 60

Johan Svensson

VD/FÖRSÄLJNINGSCHEF
johan@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 06
Mob: +46 (0) 70 268 27 11

Henrik Johansson

TEKNISK ANSVARIG
henrik@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 02
Mob: +46 (0) 70 661 97 99

Per-Olof Johansson

FÖRSÄLJNING
po@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 13 00
Mob: +46 (0) 70 664 39 60

Anders Johansson

VVD/INKÖPSCHEF
anders@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 08
Mob: +46 (0) 70 524 66 99

Margareta Svensson

EKONOMICHEF
margareta@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 11
Mob: +46 (0) 70 516 17 84

Anna Agerhall

WEBB- OCH MARKNADSANSVARIG
anna@wfiab.se
Tel:+46 (0) 370 37 13 14

 

Goran Seckovic

LAGERARBETARE/INKOMMANDE LEVERANSER
goran@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 04

Pontus Bodevind

LAGERANSVARIG
pontus@wfiab.se
Tel: +46 (0) 370 37 13 07


 

Andreas Ljungkvist

LAGERARBETARE

Rickard Hjort

LAGERARBETARE

Zorica Pavicar

LAGERARBETARE

William Sperring

LAGERARBETARE